Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Trzebicko Dolne

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Młodzianów

Młodzianów(Trzebicko Dolne + 9 km)

249 000 zł336 m² 741,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 738 m²

Na sprzedaż budynek po stadninie koni, solidny, gospodarczy budynek z lat 30tych ubiegłego stulecia wybudowany z cegły. Posadowiony na dużej o powierzchni 2738m2 działce rolnej. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Milicz(Trzebicko Dolne + 10 km)

188 325 zł1 395 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej na granicy Milicza. Teren dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Huta

Huta(Trzebicko Dolne + 25 km)

3 990 000 zł1 924 m² 2 073,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy z pełnym zapleczem hotelowo-restauracyjnym wraz z Klubem Jeździeckim lbn huta. Nieruchomość położona jest w Wielkopolsce, nieopodal Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Sośnie

Sośnie(Trzebicko Dolne + 19 km)

259 000 zł90 m² 2 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w miejscowości Sośnie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu szkoły oraz punktów usługowych. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Chopina

Centrum,Krotoszyn(Trzebicko Dolne + 13 km)

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Dom Z potencjałem I przestrzenią - 220 m Krotoszyn, woj. wielkopolskie Działka 1936 m | 3 garaże | Ogród, altana i warzywniak | Dom podpiwniczony | Po termomodernizacji Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Kościuszki

Milicz(Trzebicko Dolne + 10 km)

1 749 000 zł460 m² 3 802,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

*** sprawdzony biznes W sercu doliny baryczy **** *** W pełni wyposażona restauracja *** *** przy ścieżce rowerowej prowadzącej na stawy milickie *** Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Parkowa

Krośnice(Trzebicko Dolne + 13 km)

690 000 zł265 m² 2 603,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna Krośnice | 475 m działki | Potencjał pod mieszkania i usługi. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sulmierzyce

Sulmierzyce(Trzebicko Dolne + 11 km)

429 300 zł4 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko lasu / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia